Zpět

28/04/2017

Nový zaměstnanecký benefit

Slévárna Kuřim, a.s. zavedla nový zaměstnanecký benefit. Od ledna letošního roku přispívá svým zaměstnancům na stravování formou stravenek od společnosti Sodexo Pass Česká republika a.s.

Stravenky, které patří mezi nejoblíbenější zaměstnanecké benefity v České republice, nahradily dříve poskytovaný příspěvek na stravování v místní jídelně společnosti HELAN spol. s r.o. Nově tak mají zaměstnanci možnost využít stravenky nejen tam, ale i na nákup potravin ve firemní kantýně a dalších obchodech a restauracích.

Navíc má každý zaměstnanec společnosti možnost zvolit si formu stravenky a to buď papírovou stravenku – Gastro Pass nebo elektronickou stravenkovou kartu – Gastro Pass Card. Na rozdíl od klasických papírových stravenek ty elektronické fungují jako bezkontaktní karty a je díky nim možné při nákupu zaplatit přesnou částku.

V současné době mají poskytované stravenky nominální hodnotu 80,00 Kč.

Otevřít galerii

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Souhlasím Další informace