Zpět

30/09/2015

Den otevřených dveří společnosti Slévárna Kuřim, a.s.

V sobotu dne 5. 9. 2015 mohli jak zaměstnanci, tak i širší veřejnost strávit příjemné odpoledne na Dni otevřených dveří společnosti Slévárna Kuřim, a.s., který se konal znovu po dvou letech.

Přípravy byly v plném proudu již od brzkého rána, kdy se do organizace zapojili někteří pracovníci z výrobního úseku, technického úseku a oddělení nákupu. Posléze se přidala také obsluha, která se odpoledne starala o uhašení žízně a zaplnění žaludků účastníků. Zapojit výčepní zařízení, nažhavit gril a těšit se s plným kotlíkem guláše, klobáskami a steaky na příchozí.

Oficiální začátek akce byl stanoven na 13:00 hodinu. U vstupu se shromáždili jak organizátoři, tak i průvodci, kteří ve skupinkách prováděli návštěvníky výrobními prostory včetně modelárny, nové skladové a expediční haly a nedávno dostavěné plně klimatizované nové strojírny. Účastníci tak měli možnost vidět provoz „v plné kráse“. Na nově zakoupeném brousícím stroji „Koyama“ se dokonce brousilo, takže jim byl poskytnut autentický zážitek z provozu slévárny. Provádějícími byli zaměstnanci společnosti, velmi zkušení pracovníci jednotlivých středisek, připraveni poskytnout odborný výklad a zodpovědět dotazy návštěvníků.

„Branami“ Slévárny Kuřim prošlo v průběhu sobotního odpoledne více než 700 návštěvníků. Doufáme, že si prohlídku a následný program všichni užili a odcházeli příjemně odpočati a naladěni.

Tým organizátorů Dne otevřených dveří Slévárny Kuřim

Otevřít galerii

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Souhlasím Další informace